Testovací víkend ve Ski a Bike Centru Radotín

Přijďte si zdarma vyzkoušet nové modely kol Specialized, Trek a Cannondale pro sezónu 2013!

O víkendu 5.- 7. dubna 2013 máte jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma nové modely kol špičkových značek Specialized, Trek a Cannondale. Stačí si předem zarezervovat vybraný model kola a přijet do prodejny Ski a Bike Centra v Radotíně, kde je pro vás připraven tradiční testovací víkend.

K dispozici budou horská kola i silniční kola, mezi horskými pak bude na výběr z mnoha celoodpružených modelů i strojů na 26“ i 29´´ kolech. Příznivci biků se mohou těšit na špičkové modely Epic či Stumpjumper značky Specialized, Lush a Superfly 100 od Treku nebo Scalpel. Trigger a Jekyll od Cannondalu.

Silničáři zase budou moci otestovat silniční kola Tarmac a Roubaix značky Specialized, Madone od Treku a Supersix od Cannondale.


Kompletní seznam testovacích kol, pokyny pro rezervaci a další informace o akci najdete na stránce:

Rezervace - testovací víkend.

 

Těšíme se na vás!

 

 

 


 

Štítky: 

Související články

Druhý Testovací víkend 25. - 27.5. 2012 - report a fotogalerie

O uplynulém víkendu se ve Ski a Bike Centru Radotín uskutečnil druhý letošní testovací víkend. Zatímco dubnový termín patřil co do počtu účastníků k méně úspěšným, květnový testovací víkend byl jedním z vůbec nejnavštěvovanějších za celou historii našich testovacích akcí. Vyjádřeno... Číst dál o Druhý Testovací víkend 25. - 27.5. 2012 - report a fotogalerie

TESTOVACÍ VÍKEND ve Ski a Bike Centru Radotín 2010

Využijte letošní třetí možnosti vyzkoušet si ZDARMA některé z více než 80 špičkových testovacích kol!  Přijďte na jednu z největších testovacích akcí v České republice a užijte si vyjížďku v bikovém ráji v okolí Karlštejna.

Vyzkoušet si budete moci nejnovější modely jízdních kol značek... Číst dál o TESTOVACÍ VÍKEND ve Ski a Bike Centru Radotín 2010