Dámská jízda 2011 - vyhrazeno pro ženy

Ski a Bike Centrum Radotín zve všechny ženy - příznivkyně cyklistiky – na příjemnou vyjížďku do cyklistického ráje v překrásném okolí řeky Berounky a Karlštejna. Připraveny jsou dvě trasy, jedna nenáročná, druhá pro zkušenější jezdkyně. Trasou vás provedou nadšené cyklistky z našeho obchodu. Náročnosti cesty se obávat nemusíte.

Před zahájením vyjížďky na vás v naší cykloprodejně čeká drink na uvítání a drobné občerstvení, můžete si také dopřát masáž nebo si od profesionální kadeřnice nechat poradit ohledně nového sportovního sestřihu vašich vlasů. Letos je také pro Vás před odjezdem nově přichystána módní přehlídka cyklistického oblečení Briko a Northwave.

Pokud by vám chybělo něco z cyklistického vybavení, lze to před vyjížďkou napravit u nás v prodejně. Naši prodejci vám ochotně poradí, servisní technici zase pomohou se seřízením bicyklu a opraví případné defekty. Přijďte proto co nejdříve, aby měli i na vaše kolo dostatek času.

Od druhé hodiny si už budete užívat příjemný výlet na kole krásnou přírodou karlštejnska ve společnosti dalších cyklistek. Po absolvování jízdy bude opět možné zrelaxovat na masérském křesle, poradit se fyzioterapeutem či ochutnat připravené lahůdky.

V prodejně je na požádání k dispozici šatna, sprcha. Zaparkovat můžete na nedalekém parkovišti. Akce je vyhrazena pouze pro ženy. Fotografie z loňské dámské jízdy si můžete prohlédnout na ZDE.

Kdy a kde akce začíná?


Akce je zcela ZDARMA a začíná v neděli 19. 6. 2011 od 10:00 v Topasové 1/882, Praha 5 – Radotín. Prosím doražte nejpozději ve 12:00, kdy na Vás čeká slavnostní zahájení a módní přehlídka. Na vyjížďku se vyjede ve 14:00. Předpokládaný konec akce je po 19 hodině.Kde a do kdy se musím přihlásit, abych se mohla zúčastnit?


Pro účast je nutné se registrovat nejpozději do 17.6.2011 na adrese  kola-radotin.cz/prihlaska.

Na e-mail Vám následně zašleme další doplňující informace.Co s sebou potřebujete?


Horské nebo krosové kolo (pokud nevyužijete nabídky půjčení testovacího modelu kola), dále cyklistická helma, cyklistické oblečení a dostatek tekutin na pití.


Možnost otestování dámského kola - vyzkoušeje co je nového v nabídce dámských kol

Pro omezený počet účastnic máme na vyjíždku k bezplatnému otestování připravena nejnovější dámská kola Specialized, Trek, Gary Fisher a Cannondale. Pokud máte o testovací kolo zájem, uveďte to prosím v registračním formuláři. Před akcí se s vámi spojíme a rezervaci kola Vám potvrdíme.


Program akce


10:00 -14:00 Program před vyjížďkou

Registrace účastnic

Seznámení s harmonogramem a trasou

Servisní depo pro účastnice

Možnost si nechat doseřídit zdarma vlastní jízdní kolo

Vyzvednutí a nastavení testovacích kol

Sportovní masáž a fyzioterapeut

Možnost sportovní masáže před vyjížďkou

Poradenství fyzioterapeuta

FaMous Hair studio (jak pečovat o vlasy v létě při sportu, představení nové špičkové vlasové kosmetiky Alterna, možnost změny střihu vlasů přímo na akci)

Prezentace BG Fit 

Správné nastavení cyklistického posedu

Občerstvení

12:00 Slavnostní přivítání a módní přehlídka

14:00 Společná vyjížďka

19:00 Závěrečný program:

FaMous Hair studio 

Sportovní masáž a fyzioterapeut

Možnost sportovní masáže po vyjížďce

Poradenství fyzioterapeuta

Občerstvení

Těšíme se na setkání!

Štítky: 

Související články

První Dámská jízda Ski a Bike Centra Radotín

V neděli 13.6.2010 se pražský Radotín stal pomyslným startem a cílem historicky první Dámské jízdy pořádané pod záštitou Ski a Bike Centra Radotín.

Chvíli po poledni se před sídlem společnosti sešel hojný počet zájemkyň o společnou projížďku. Na sportuchtivé účastnice čekal na uvítání...

Dámská jízda - akce pouze pro ženy

Ski a Bike Centrum Radotín zve všechny ženy - příznivkyně cyklistiky na příjemnou nenáročnou vyjížďku do cyklistického ráje v překrásném okolí řeky Berounky a Karlštejna. Trasou Vás provedou zaměstnankyně  našeho obchodu. Před zahájením vyjížďky si v naší cykloprodejně můžete...

Vyzkoušejte BG FIT program z Birell Cykloškoly Jardy Kulhavého

Specialized Body Geometry Fit je komplexní program přizpůsobení kola každému jezdci na míru. Využívá mnohaletých poznatků svého duchovního otce Andrewa Pruitta v oblasti sportovní medicíny. Ve Ski a Bike Centru Radotín se pyšníme vlastním BG FIT studiem a speciálně školeným a certifikovaným...