Dámská jízda letos už potřetí!

Již třetí ročník Dámské jízdy, tedy dne vyhrazeného pouze cyklistkám s bohatým programem, jehož vrcholem bude společná dámská vyjížďka, odstartuje 9. června v 10 hodin u Ski a Bike Centra Radotín.


Pro samotnou vyjížďku byly letos pečlivě vybrány dvě odlišně náročné trasy, po nichž všechny účastnice provede dámské osazenstvo Ski a Bike Centra, tedy samozřejmě cyklistky každým coulem. Na vyjížďku je možné zapůjčit si špičková celoodpružená dámská kola.

 

 


 

V Radotíně je pak připraven bohatý doprovodný program, v jehož rámci se můžete těšit také na módní přehlídku cyklistického oblečení na sezonu 2012, ochutnávku kulinářských specialit nebo služby maséra.


Více se dozvíte na stránkce Dámská jízda, podívejte se také na fotografie z loňského ročníku, které vám přiblíží jedinečnou atmosféru celé akce. Ovšem jaká je Dámská jízda ve skutečnosti, to lze zjistit pouze na vlastní kůži! Těšíme se na vás v Radotíně!

 

 

Dámská jízda 2012 


Štítky: 

Související články

Sázavský Blizák 2008

Další závod konající se v údolí tekoucí řeky Sázavy se jel tuto sobotu. Zázemí závodu bylo situováno do města Sázavy pár kilometrů od Prahy. Ve stejném termínu konající se MČR v XC a maratón v Polské Gluszyci se nedalo očekávát účast liťáků, ovšem na startu se alespoň představili naši cyklokrosaři Radek Šimůnek a Martin Bína. I náš team měl své zastoupení v podobě Oty.

24 Hodin MTB Vesec 14-15/6

Vyjímečná šance jak se totálně zničit, asi tak bych charakterizoval bajkovou 24 hodinovku. Po té co jsem si to jednou vyzkoušel solo už vyhledávám jiné kategorie. Přeci jen zdraví mám jen jedno a kloubní aparát jsem po tom cítil ještě měsíc. Letos tedy podruhé v kategorii 4...