Dámská jízda letos už potřetí!

Již třetí ročník Dámské jízdy, tedy dne vyhrazeného pouze cyklistkám s bohatým programem, jehož vrcholem bude společná dámská vyjížďka, odstartuje 9. června v 10 hodin u Ski a Bike Centra Radotín.


Pro samotnou vyjížďku byly letos pečlivě vybrány dvě odlišně náročné trasy, po nichž všechny účastnice provede dámské osazenstvo Ski a Bike Centra, tedy samozřejmě cyklistky každým coulem. Na vyjížďku je možné zapůjčit si špičková celoodpružená dámská kola.

 

 


 

V Radotíně je pak připraven bohatý doprovodný program, v jehož rámci se můžete těšit také na módní přehlídku cyklistického oblečení na sezonu 2012, ochutnávku kulinářských specialit nebo služby maséra.


Více se dozvíte na stránkce Dámská jízda, podívejte se také na fotografie z loňského ročníku, které vám přiblíží jedinečnou atmosféru celé akce. Ovšem jaká je Dámská jízda ve skutečnosti, to lze zjistit pouze na vlastní kůži! Těšíme se na vás v Radotíně!

 

 

Dámská jízda 2012 


Štítky: 

Související články

Silniční Král Šumavy

V sobotu 13. září v 9,00 startoval v Klatovech na náměstí již 15. ročník tradičního silničního maratonu Král Šumavy na 150km. O dvě a půl hodiny předtím tratě na 200 a 250km.
Já se samozřejmě účastnil závodu na 150km ať už z důvodu prvního silničního závodu, pozdějšímu startu oproti...

Winter Trans Brdy 15/11

„Přijeďte si do Let zazávodit a udělat tak pohodovou tečku za závodní sezonou“. Kdo na to Michalovi skočil, ten si pěkně protáhl nohy. Obec Lety, ač malá počtem obyvatel, je z bikového hlediska jednou z nejdůležitějších na mapě ČR. Startuje se zde každoročně serie tří brdských závodů s různým...