Dámská jízda letos už potřetí!

Již třetí ročník Dámské jízdy, tedy dne vyhrazeného pouze cyklistkám s bohatým programem, jehož vrcholem bude společná dámská vyjížďka, odstartuje 9. června v 10 hodin u Ski a Bike Centra Radotín.


Pro samotnou vyjížďku byly letos pečlivě vybrány dvě odlišně náročné trasy, po nichž všechny účastnice provede dámské osazenstvo Ski a Bike Centra, tedy samozřejmě cyklistky každým coulem. Na vyjížďku je možné zapůjčit si špičková celoodpružená dámská kola.

 

 


 

V Radotíně je pak připraven bohatý doprovodný program, v jehož rámci se můžete těšit také na módní přehlídku cyklistického oblečení na sezonu 2012, ochutnávku kulinářských specialit nebo služby maséra.


Více se dozvíte na stránkce Dámská jízda, podívejte se také na fotografie z loňského ročníku, které vám přiblíží jedinečnou atmosféru celé akce. Ovšem jaká je Dámská jízda ve skutečnosti, to lze zjistit pouze na vlastní kůži! Těšíme se na vás v Radotíně!

 

 

Dámská jízda 2012 


Štítky: 

Související články

Mtb Posázavím

Prvomájový závod, který se již tradičně koná v den státního svátku, připadl tentokrát na pátek. Únava z minulého víkendu naštěstí odezněla včas a tak jsem byl připraven vpohodě. Náš tým zde měl početné zastoupení, jeli jsme ve složení: Lukáš, Ota, Blacky a Jitka. Já jsem měl bohužel až druhou...

Hošek Motor Bike Tour 2009

Tradičně na konci prázdnin se v Brně v Mariánském Údolí jezdí místní závod Hošek Motor bike Tour. Letos to již byl 8. ročník. Do Brna jsem se vydal již začátkem týdne a tak sem měl hodně času na poznávání trati a samotnému tréninku na ní. Trať nebyla nějak extrémně náročná, ale pár kopečků se na...