Dámská jízda letos už potřetí!

Již třetí ročník Dámské jízdy, tedy dne vyhrazeného pouze cyklistkám s bohatým programem, jehož vrcholem bude společná dámská vyjížďka, odstartuje 9. června v 10 hodin u Ski a Bike Centra Radotín.


Pro samotnou vyjížďku byly letos pečlivě vybrány dvě odlišně náročné trasy, po nichž všechny účastnice provede dámské osazenstvo Ski a Bike Centra, tedy samozřejmě cyklistky každým coulem. Na vyjížďku je možné zapůjčit si špičková celoodpružená dámská kola.

 

 


 

V Radotíně je pak připraven bohatý doprovodný program, v jehož rámci se můžete těšit také na módní přehlídku cyklistického oblečení na sezonu 2012, ochutnávku kulinářských specialit nebo služby maséra.


Více se dozvíte na stránkce Dámská jízda, podívejte se také na fotografie z loňského ročníku, které vám přiblíží jedinečnou atmosféru celé akce. Ovšem jaká je Dámská jízda ve skutečnosti, to lze zjistit pouze na vlastní kůži! Těšíme se na vás v Radotíně!

 

 

Dámská jízda 2012 


Štítky: 

Související články

Bike Adventure 2013

Bike Adventure je největší orientační závod na horských kolech v Čechách. Po letech sponzoringu meridou ho převzala značka superior, na koncepci se ale nezměnilo nic. Stále se jedná o závod dvojic s volným pořadím kontrol (takzvaný scorelauf), kde mají kontroly různé bodové ohodnocení. Závod má...