Dětské batohy Camelbak

Amerického specialistu na hydrataci, firmu Camelbak asi není potřeba představovat. Většina z vás vozí cyklistické batohy nebo lahve této značky. Již méně se však ví, že Camelbak nabízí i dětské batohy pro nejmenší cyklisty.  Pojďme se na ně podívat v krátkém článku.


Děti málo pijí


Většina rodičů jistě ví z vlastní zkušenosti, že děti samy od sebe příliš nepijí, nepociťují žízeň tak intenzivně, jako dospělí a když chtějí napít, je to většinou ve stavu, kdy už jsou silně dehydrované. Pak hltají jako o život, aby deficit doplnily. To však samozřejmě nemá se zdravým pitným režimem nic společného.


Při cyklistice to bývá ještě horší, protože dětské lahve mají malý objem, hůře se s nimi v malém dětském rámu kola manipuluje a dítě většinou musí zastavit, aby se mohlo napít. A  to se dítěti většinou nechce.

Camelbak Mini Mule 


Skvělým řešením může být právě dětský Camelbak. Jeho rezervoár má dostatečný objem 1,5 litru, takže s ním dítě vystačí i celý den. Lze s ním pít i za jízdy a navíc jeho používání přijde dětem zábavné, takže přirozeně pijí, aniž by je musel někdo hlídat, nebo je do doplňování tekutin nutit. Batůžek Camelbaku navíc dítě využije na různé užitečné drobnosti.  Vejde se mu tam svačina, hračka, nebo něco na převlečení.


Camelbak Mini MULE

Dětské batohy Camelbak 

Asi nejpraktičtějším z kolekce cyklistických batohů pro děti je Camelbak Mini MULE. Mini MULE je určen nejmladším bikerům a jak název napovídá, jedná se o zmenšenou verzi populárního modelu MULE pro dospělé. 


Mini-MULE má rezervoár na vodu na jeden a půl litru a další úložný prostor o stejném objemu. V něm jsou praktické kapsy na svačinu, hračku a třeba lehkou větrovku. Nechybí reflexní prvky a atraktivní dětský design v několika barvách pro chlapce i pro dívky. 


Dětský batoh je uzpůsoben pro cyklistiku, dá se ale bez problémů použít i pro další aktivity s dětmi. Díky prsním popruhům je jistota, že dětem dobře drží na zádech, což bývá u dětí často problém.  


Více informací najdete na stránkách batohy Camelbak.

Štítky: 

Související články

Kam, Proč, Za kolik. LIVIGNO ITALY

Od konání světového šampionátu v XC se v Livignu začala velmi rozvíjet podpora cyklistiky. K tradiční silniční, které se mezi alpskými průsmyky dařilo od pradávna se přidalo i horské kolo, zde nazývané Alpine MTB. Označení to je bez nadsázky. Bikování po trailech ve výškách nad 2000mnm vyžaduje kromě fyzické přípravy i dobrou fyzickou odolnost.

TESTOVACÍ VÍKENDY VE SKI A BIKE CENTRU RADOTÍN

Vážení přátelé cyklistiky a našeho obchodu,
rádi bychom Vás i letos pozvali na testovací víkendy, které Ski a Bike Centrum Radotín tradičně pořádá. Nabízíme Vám jedinečnou možnost vyzkoušet si ZDARMA některé z více než 80 špičkových testovacích kol - přijďte nás navštívit...

Gary Fisher Superfly 100 a HT 2010 - 29" XC Race

Superfly 100

Nový model v nabídce GF, Superfly 100 doplňuje nabídku o nekompromisní závodní XC full. Máme tak novou rodinu Superfly, která je zastoupená HT i fullem.
Superfly 100 v sobě spojuje celokarbonový rám se závodní G2 Geometrii upravenou pro 29“ kola, asymetrické...