Dětské batohy Camelbak

Amerického specialistu na hydrataci, firmu Camelbak asi není potřeba představovat. Většina z vás vozí cyklistické batohy nebo lahve této značky. Již méně se však ví, že Camelbak nabízí i dětské batohy pro nejmenší cyklisty.  Pojďme se na ně podívat v krátkém článku.


Děti málo pijí


Většina rodičů jistě ví z vlastní zkušenosti, že děti samy od sebe příliš nepijí, nepociťují žízeň tak intenzivně, jako dospělí a když chtějí napít, je to většinou ve stavu, kdy už jsou silně dehydrované. Pak hltají jako o život, aby deficit doplnily. To však samozřejmě nemá se zdravým pitným režimem nic společného.


Při cyklistice to bývá ještě horší, protože dětské lahve mají malý objem, hůře se s nimi v malém dětském rámu kola manipuluje a dítě většinou musí zastavit, aby se mohlo napít. A  to se dítěti většinou nechce.

Camelbak Mini Mule 


Skvělým řešením může být právě dětský Camelbak. Jeho rezervoár má dostatečný objem 1,5 litru, takže s ním dítě vystačí i celý den. Lze s ním pít i za jízdy a navíc jeho používání přijde dětem zábavné, takže přirozeně pijí, aniž by je musel někdo hlídat, nebo je do doplňování tekutin nutit. Batůžek Camelbaku navíc dítě využije na různé užitečné drobnosti.  Vejde se mu tam svačina, hračka, nebo něco na převlečení.


Camelbak Mini MULE

Dětské batohy Camelbak 

Asi nejpraktičtějším z kolekce cyklistických batohů pro děti je Camelbak Mini MULE. Mini MULE je určen nejmladším bikerům a jak název napovídá, jedná se o zmenšenou verzi populárního modelu MULE pro dospělé. 


Mini-MULE má rezervoár na vodu na jeden a půl litru a další úložný prostor o stejném objemu. V něm jsou praktické kapsy na svačinu, hračku a třeba lehkou větrovku. Nechybí reflexní prvky a atraktivní dětský design v několika barvách pro chlapce i pro dívky. 


Dětský batoh je uzpůsoben pro cyklistiku, dá se ale bez problémů použít i pro další aktivity s dětmi. Díky prsním popruhům je jistota, že dětem dobře drží na zádech, což bývá u dětí často problém.  


Více informací najdete na stránkách batohy Camelbak.

Štítky: 

Související články

Gary Fisher 2010 – novinky

Gary Fisher považovaný za zakladatele horské cyklistiky a guru rámové geometrie Genesis a 29“ kol opět překvapil novinkami a nápaditou kolekcí pro rok 2010. Gary Fisher je o své koncepci velkých kol natolik přesvědčen, že se v nové kolekci nabídka 29“ kol ještě více rozrostla. Se 26“ koly se u...