Druhý Testovací víkend 25. - 27.5. 2012 - report a fotogalerie

O uplynulém víkendu se ve Ski a Bike Centru Radotín uskutečnil druhý letošní testovací víkend. Zatímco dubnový termín patřil co do počtu účastníků k méně úspěšným, květnový testovací víkend byl jedním z vůbec nejnavštěvovanějších za celou historii našich testovacích akcí. Vyjádřeno čísly: 55 MTB kol, 15 silničních kol, 163 návštěvníků, 259 výpůjček.

 

test vikend


Vysoký počet zájemců o testování byl dán, kromě hezkého počasí, také tím, že jsme poprvé nabídli možnost vyzkoušet kola všech námi prodávaných značek Cannondale, Specialized i Trek v rámci jedné akce. Nabídka kol k vyzkoušení tak byla opravdu velmi zajímavá.

Velký dík patří dovozci potravinových doplňků Sponser, který zajistil iontové nápoje a bidony pro účastníky testování. Každý mohl také ochutnat energetické tyčinky od této švýcarské firmy, jejíž výrobky používá většina reprezentantů v MTB ze země helvétského kříže.

 

test vikendNejvětším lákadlem byla letošní novinka značky Cannondale, Scalpel 29er. Tento model svedl nejvíce srovnávacích soubojů s Epicem 29 od Specialized a Superfly 100 od firmy Trek. Podle výsledků ankety o nejlepší kolo testovacího víkendu byl v tomto souboji Scalpel 29er nejúspěšnější a zvítězil s průměrným hodnocením 8,4 bodu. Celkově se mezi biky v hodnocení účastníků umístil na 2. místě. Nejlépe hodnoceným kolem byl s průměrem 8,57 bodu jeho starší a menší bratr Scalpel Carbon 3. Bronzová medaile mezi MTB pak připadla kolu Trek Superfly 100 Elite.
Trošku nás zaskočil zájem o testování kol patřících do kategorie All-Mountain. Kola Specialized Enduro, Trek Remedy a Cannondale Jekyll byla v neustálé permanenci.

 

test vikend


Příznivce silničních kol lákala podobně jako u předešlého víkendu možnost svézt se na jednom z nejrychlejších kol současnosti Specialzed S-Works Venge Di2. Ještě větší zájem však budila přítomnost modelu Cannondale SuperSix Evo. O tomto kole jste si již mohli přečíst spoustu superlativů a teď tu byla možnost zkusit ho na vlastní kůži. Toto kolo dostalo od účastníků testování průměrnou známku 9,2, čímž si s přehledem zajistilo jak první místo mezi silničními koly, tak i první místo celkově. Další 2 místa obsadily modely od Specialized. Již zmiňovaný S-Works Venge Di2 a Tarmac Pro SL4.

Vylosovaní výherci ankety o nejlepší kolo:
1.cena – Kupón v hodnotě 500 Kč na nákup v našem obchodě získává Jiří Kužel
2.cena - Kupón v hodnotě 300 Kč na nákup v našem obchodě získává Alena Bretová
3.cena - Kupón v hodnotě 200 Kč na nákup v našem obchodě získává Jan Mareš


Pokud jste nestihli náš testovací víkend, nebo se na Vás nedostal model, který jste si přáli vyzkoušet, můžete využít nabídku našeho celoročního testcentra.

 

Foto z akce naleznete v naší FOTOGALERII.

Štítky: 

Související články

TESTOVACÍ VÍKEND ve Ski a Bike Centru Radotín 2010

Využijte letošní třetí možnosti vyzkoušet si ZDARMA některé z více než 80 špičkových testovacích kol!  Přijďte na jednu z největších testovacích akcí v České republice a užijte si vyjížďku v bikovém ráji v okolí Karlštejna.

Vyzkoušet si budete moci nejnovější modely jízdních kol značek...