Gary Fisher Collection 2012 - Superfly 100 a Rumblefish

Zajímavé novinky v oblasti světa 29" kol si na nadcházející cyklistickou sezónu připravila značka Trek 2012 ve své Gary Fisher Collection. Hlavní změny v řadách Superfly 100 a Rumblefish z dílny  Gary Fishera naleznete v tomto článku.

Trek - Gary Fisher Superfly 100 a Superfly 100 Al 2012

Právě nyní dochází k tomu po čem už od prvního uvedení carbonového Superfly 100 volalo nemelé publikum.

Oblíbená řada 29er kol prošla určitou změnou, která sklízí kladné ohlasy a tou je nový celoodpružený Superfly 100 na hliníkovém rámu. S carbonovým bratrem má shodnou geometrii a veškeré doplňující technologie. Komponentové osazení je velmi rozličné jelikož jsou v nabídce, jak tři carbonové modely, tak tři modely hliníkové.

Gary Fisher Superfly 100

Do rukou tak dostanete vynikající stroj na 29 kolech se sporotvní geometrií a určitým nádechem luxusu. Superfly 100 si díky své geometrii a zdvihu 100/110mm poradí s většinou překážek a dovolí Vám si jízdu na něm opravdu vychutnat. Zapomenout však nemůžeme ani na důležité prvky, které tento celek tvoří –  ABP Convert, vidlice RockShox a Fox, tlumič Fox RP-2 či RP-23, které jsou již otestované mnoha kilometry.

Určitou daní je nepokračování modelu Hi-Fi, které právě nahrazuje Superfly 100 Al.

Nezbývá než sám otestovat co vše dokáže.

Trek - Gary Fisher Rumblefish 2012


Mnozí jej nazvou králem 29er kol díky jeho zdvihu a nezbývá než souhlasit. Tento velmi univerzální stroj prošel kompletní úpravou a před výsledným produktem se nedá než smeknout. Řada 29er tak dostává vskutku univerzální model do většiny podmínek a pro široké spektrum jezdců. Kteří přišli vlně 29er na chuť nebo se ji teprve chystají otestovat.

Rumblefish 2012Nový přepracovaný rám  s vyšší středovou partií pracující se 120mm zdvihem režii FOX RP-2 či RP-3 s vynikájící technologií DRCV doplněný o vidlici FOX 32 Float s DRCV jednotkou nebo u základního modelu  RockShox Revelation pousavají výsledné jízdní vlastnosti o velký skok dále.

Modely Trek - Gary Fisher 2012 - dostupnost a testování

Pro více informací o nových modelech a jejich dostupnosti nás kontaktujte na emailu rezervace@skiservis.cz.


Nové modely celodopružených kol nalezente na našem eshopu: Kola Gary Fisher by Trek.  

Štítky: 

Související články

Gary Fisher Superfly 100 a HT 2010 - 29" XC Race

Superfly 100

Nový model v nabídce GF, Superfly 100 doplňuje nabídku o nekompromisní závodní XC full. Máme tak novou rodinu Superfly, která je zastoupená HT i fullem.
Superfly 100 v sobě spojuje celokarbonový rám se závodní G2 Geometrii upravenou pro 29“ kola, asymetrické...

Gary Fisher Rumblefish 2010 - 29" XC Trail

Jedná se kola zastupující v nové kolekci Gary Fisher kategorii XC Trail, tedy kola určená pro celodenní vyjížďky v členitém terénu, kdy je potřeba pohodlné spolehlivé kolo s příznivými váhovými parametry a odpovídajícím zdvihem. Rumblefish nabízí zdvih 120mm nad oběma koly a spojuje v sobě...