Gary Fisher HiFi 2010 – 29“ XC full

HiFi 29“ představují kola pro nasazení na závodních tratí XC a maratonů. Oproti loňsku zde nalezneme pouze modely na 29“ kolech, byl zásadně změn systém zadního odpružení a link držící tlumič v rámu kola. HiFi 29“ tvoří cenově dostupnější alternativu ke kolu Superfly 100. Hifi XC využívají veškerých technologických předností celokarbonového vyššího modelu Superfly s tím rozdílem, že jsou postaveny na hydroformingem tvarovaných hliníkových rámech. I zde  se tedy setkáme s rámem se závodní G2 Geometrii upravenou pro 29“ kola, odpružení asymetrické zadní stavby využívající technologii ABP Race (hlavní čep zadního opdružení přímo v ose kole) a DRCV Race Tune tlumič Fox , zkrácený rozvor kol a zadní stavba přibližující se rozvoru kol u 26“, integrované hlavové složení, uchycení přesmykače přímo do rámu kola bez nutnosti použití objímky.
V kolekci budou celkem tři modely a na všech bude odpružení plně pod taktovkou custom laděných tlumičů a vidlic značky Fox.

 

HiFi Pro 29“

Nejvyšší HiFi Pro 29“ za cenu 69.929,-Kč nabízí vidlici Fox Fit RLC 29 G2, tlumič Fox RP 23, kliky a smyk Shimano XT, řazení bylo svěřeno Sram X.9 a o brzdění se starají Avid Elixir R.


HiFi Deluxe 29“

HiFi Deluxe 29“ za cenu 59.929,-Kč nabízí vidlici Fox F100 RL 29 G2, tlumič Fox RP 2, zbylé osazení tvoří mix komponent Shimano SLX, Sram X.7 a X.9, brzdy jsou pak Avid Elixir 5.

HiFi Plus 29“

Základní model HiFi Plus 29“ s více něž zajímavou cenou 49.929,-Kč jistě nenechá klidným ty, kteří o světě 29“ fullů zatím jen sní. Na tomto kole nalezneme vidlici Fox F100 RL 29 G2, tlumič Fox RP 2, zbylé osazení tvoří mix komponent Shimano SLX a Sram X.7, brzdy jsou zde Avid Juicy 3.


První modely Gary Fisher 2010 jsou již v omezeném množství nyní k dostání. Pro více informací o nových modelech a jejich dostupnosti piště na email: rezervace@skiservis.cz nebo sledujte stránky našeho eshopu: eshop.kola-radotin.cz.

Štítky: 

Související články

Gary Fisher 2010 – novinky

Gary Fisher považovaný za zakladatele horské cyklistiky a guru rámové geometrie Genesis a 29“ kol opět překvapil novinkami a nápaditou kolekcí pro rok 2010. Gary Fisher je o své koncepci velkých kol natolik přesvědčen, že se v nové kolekci nabídka 29“ kol ještě více rozrostla. Se 26“ koly se u...

Kolo Gary Fisher Hifi Pro 09 – Novinky 2009

V rámci prezentace kolekcí Trek a Gary Fisher 2009 v rakouském Wellsu jsme měli možnost otestovat nově přepracovaný model Gary Fisher Hifi Pro. A jaké jsou naše pocity? Kolo skvěle padne do ruky. Je velmi obratné v technických pasážích a přitom se dobře chová i při jízdě do kopce. Chováním a jízdními vlastnostmi je hodně podobné dalším špičkovým kolům v této kategorii jako je třeba Stumpjumper FSR. Při jízdě je hodně znát jeho velmi příznivá váha. My jsme měli možnost otestovat 26“ verzi, ale bike bude k dispozici i v 29“. Doporučit ho lze určitě každému, kdo chce pohodlné celoodpružené kolo pro dlouhé vyjížďky v techničtějším terénu.

Gary Fisher Superfly 100 a HT 2010 - 29" XC Race

Superfly 100

Nový model v nabídce GF, Superfly 100 doplňuje nabídku o nekompromisní závodní XC full. Máme tak novou rodinu Superfly, která je zastoupená HT i fullem.
Superfly 100 v sobě spojuje celokarbonový rám se závodní G2 Geometrii upravenou pro 29“ kola, asymetrické...