Gary Fisher Roscoe 2010 - All-mountain

Horká novinka letošní cyklosezóny v kategorii All-mountain byla pro nastávající sezónu 2010 ještě vylepšena. Roscoe jsou v nové kolekci  Gary Fisher jediná celoodpružená kola postavená na klasických 26“ kolech. Nové Roscoe se i nadále pyšní vysokou tuhostí přední části rámu. Této tuhosti je dosaženo díky skvělému a zároveň funkčnímu zpracování oversize hlavové trubky „E2“ v jejíž útrobách se ukrývá integrované hlavové složení a která je uzpůsobena pro krk vidlice rozšiřujícím se z rozměru 1 1/8“ na 1 1/2“. Z venku hlavovou trubku velmi elegantně obepíná navazující prodloužení horní i spodní rámové trubky, což má za následek zvýšení tuhosti celkového napojení na hlavovou trubku při zachování skvělých váhových parametrů. Navíc je spodní rámové trubka ve své dolní části svařena k hlavě za pomoci dvojitého začištěného sváru, který je třikrát pevnější než svár jednoduchý a díky tomu již nemusí být na rámu použita žádná další zpevňující výztuha a ušetřilo se tak i několik důležitých gramů.
Rámy mají pro rok 2010 nově lepší ovladatelnost a to díky zkrácenému rozvor kol. Upraveno bylo také přepákování uchycení tlumiče pro jeho hladší chod. Zadní odpružení je opět díky systému ABP čtyřčepové a pro hladší a co nejlineárnější chod je ovládané custom laděným dvoukomorovým Fox DRCV tlumičem. Jistému ovládání kola napomáhá použitá rámová geometrie G2 a pro lepší zvedání kola do vzduchu byla inovovaná a zkrácena zadní stavba, ta je pro zvýšení torzní tuhosti samozřejmě asymetrická.

Roscoe III

Roscoe III představuje nejvyšší model v nabídce all-mountain kol GF a bude nabízeno za cenu 99.999,-Kč. Odpružení bude zajišťovat vidlice Fox Talas Fit s regulovatelným zdvihem 140-100 a tlumič Fox RP 23. Na kole dále nalezneme kliky Truvativ Noir, bzdy Avid Elixir CR a osazení Sram   X.0 a X.9.


Roscoe II

Roscoe II bude k dostání za 89.999,-Kč s vidlicí Fox Talas 140RL a tlumičem Fox RP2. Brzdy zde budou rovněž z kolekce Avid a to model Elixir 6. Kliky, řazení a smyk ponesou loga Shimano SLX a přehazovačka dokonce Shimano XT.


Roscoe I

Roscoe I je základní model této řady s cenou 78.888,-Kč a bude mít shodnou vidlici i tlumič jako vyšší model Roscoe II. Brzdit budou Avid Elixir 5 a o pohon kola se postrají komponenty Sram X.7 a X.9.


 

První modely Gary Fisher 2010 jsou již v omezeném množství nyní k dostání. Pro více informací o nových modelech a jejich dostupnosti piště na email: rezervace@skiservis.cz nebo sledujte stránky našeho eshopu: eshop.kola-radotin.cz.

 

 

Štítky: 

Související články

Novinky 2009 - Kolo Gary Fisher Roscoe

Gary Fisher Roscoe je nová ostřejší alternativa k modelu Hifi. Jde o zcela nové all-mountain kolo nabízející 140mm zdvihu. Roscoe bude nabízeno ve třech alternativách pojmenovaných jednoduše Roscoe I, II a III. Základem kola je úplně nový rám na bázi slitiny hliníku 6011 s výrazným hydroformingem a zprohýbáním trubek přesně podle současných trendů.

Gary Fisher Superfly 100 a HT 2010 - 29" XC Race

Superfly 100

Nový model v nabídce GF, Superfly 100 doplňuje nabídku o nekompromisní závodní XC full. Máme tak novou rodinu Superfly, která je zastoupená HT i fullem.
Superfly 100 v sobě spojuje celokarbonový rám se závodní G2 Geometrii upravenou pro 29“ kola, asymetrické...

Gary Fisher Rumblefish 2010 - 29" XC Trail

Jedná se kola zastupující v nové kolekci Gary Fisher kategorii XC Trail, tedy kola určená pro celodenní vyjížďky v členitém terénu, kdy je potřeba pohodlné spolehlivé kolo s příznivými váhovými parametry a odpovídajícím zdvihem. Rumblefish nabízí zdvih 120mm nad oběma koly a spojuje v sobě...