Gary Fisher Rumblefish 2010 - 29" XC Trail

Jedná se kola zastupující v nové kolekci Gary Fisher kategorii XC Trail, tedy kola určená pro celodenní vyjížďky v členitém terénu, kdy je potřeba pohodlné spolehlivé kolo s příznivými váhovými parametry a odpovídajícím zdvihem. Rumblefish nabízí zdvih 120mm nad oběma koly a spojuje v sobě následující technologické vychytávky: rámová koncepce vychází z G2 geometrie upravené pro 29“ kola a rámové trubky jsou důmyslně tvarovány pomocí hydroformingu, zajišťujícího vysokou tuhost při dosažení nízké váhy.  Zadní asymetrická zadní stavba využívá čtyrčepového odpružení ABP je obsluhována dvoukomorovým vzduchovými tlumičem Fox DRCV.  Tuhost přední části kola jako celku zajišťuje výrazné napojení spodní a dolní rámové trubky na rozšiřující se hlavovku E2 (1 1/8“ až 1 1/2“) s integrovaným hlavovým složením a 15mm QR osou uchycující přední kolo do vidlice.

Rumblefish II

V kolekci nalezneme dva modely Rumblefish II osazený vidlicí Fox F120 Fit RLC 29, tlumičem Fox Float RP23, zapletenými koly Bontrager Rhytm Elite 29, pohon zajistí komponenty Shimano XT  a pozic brzd byla přenechána modelu Avid Elixir R. Cena takto osazeného modelu činí 96.666,-Kč.


Rumblefish I

Levnější Alternativou je Rumblefish I za 64.444,-Kč, osazený vidlicí Fox F120 RL 29, tlumičem Fox Float RP2, a komponenty Shimano SLX a Avid Elixir 5. 

 

První modely Gary Fisher 2010 jsou již v omezeném množství nyní k dostání. Pro více informací o nových modelech a jejich dostupnosti piště na email: rezervace@skiservis.cz nebo sledujte stránky našeho eshopu: eshop.kola-radotin.cz.

Štítky: 

Související články

Gary Fisher Superfly 100 a HT 2010 - 29" XC Race

Superfly 100

Nový model v nabídce GF, Superfly 100 doplňuje nabídku o nekompromisní závodní XC full. Máme tak novou rodinu Superfly, která je zastoupená HT i fullem.
Superfly 100 v sobě spojuje celokarbonový rám se závodní G2 Geometrii upravenou pro 29“ kola, asymetrické...

Gary Fisher HiFi 2010 – 29“ XC full

HiFi 29“ představují kola pro nasazení na závodních tratí XC a maratonů. Oproti loňsku zde nalezneme pouze modely na 29“ kolech, byl zásadně změn systém zadního odpružení a link držící tlumič v rámu kola. HiFi 29“ tvoří cenově dostupnější alternativu ke kolu...