Gary Fisher Superfly 100 a HT 2010 - 29" XC Race

Superfly 100

Nový model v nabídce GF, Superfly 100 doplňuje nabídku o nekompromisní závodní XC full. Máme tak novou rodinu Superfly, která je zastoupená HT i fullem.
Superfly 100 v sobě spojuje celokarbonový rám se závodní G2 Geometrii upravenou pro 29“ kola, asymetrické odpružení zadní stavby využívající technologii ABP Race (hlavní čep zadního odpružení přímo v ose kole) a DRCV Race Tune tlumič Fox , zkrácený rozvor kol a zadní stavba přibližující se rozvoru kol u 26“, integrované hlavové složení, uchycení přesmykače přímo do rámu kola bez nutnosti použití objímky.
Díky všem těmto technologickým vychytávkám vznikl XC full, který se již nyní honosí prvním místem v Národním seriálu maratonů U.S.Superfly 100 se pyšní osazením vidlicí Fox F29 Fit RLC s 100mm zdvihem, zapletenými koly Bontrager Race X Lite Scandium 29, komponenty Sram X.0 (řazení a přehazovačka), klikami Truvativ Noir Red Win Carbon a brzdami Avid Elixir CR. Cena kola činí 139.929,-Kč.

 

   

Superfly 2010 HT

Osvědčený hardtail model určený pro závodní nasazení na XC a maratonech. Jeho základem je karbonový rám s G2 29“ geometrii. Kolo stvořené pro rychlou jízdu a kopec ani sjezd ho nezastaví. Závodní geometrie doslova vybízí k rychlé jízdě a 29“ hladce překonávají nástrahy terénu. Na novém modelu 2010 nalezneme vidlici Fox F29 Fit RLC s 80mm zdvihem, zapletená kola Bontrager Race X Lite Scandium 29, komponenty Sram X.0 (řazení a přehazovačka), kliky Truvativ Noir Red Win Carbon a brzdy Avid Elixir CR. Celé kolo bude v nabídce za 94.929,-Kč. Nově přibude v nabídce i samostatný rám za cenu 53.333,-Kč.První modely Gary Fisher 2010 jsou již v omezeném množství nyní k dostání. Pro více informací o nových modelech a jejich dostupnosti piště na email: rezervace@skiservis.cz nebo sledujte stránky našeho eshopu: eshop.kola-radotin.cz.

Štítky: 

Související články

Gary Fisher Rumblefish 2010 - 29" XC Trail

Jedná se kola zastupující v nové kolekci Gary Fisher kategorii XC Trail, tedy kola určená pro celodenní vyjížďky v členitém terénu, kdy je potřeba pohodlné spolehlivé kolo s příznivými váhovými parametry a odpovídajícím zdvihem. Rumblefish nabízí zdvih 120mm nad oběma koly a spojuje v sobě...

Gary Fisher HiFi 2010 – 29“ XC full

HiFi 29“ představují kola pro nasazení na závodních tratí XC a maratonů. Oproti loňsku zde nalezneme pouze modely na 29“ kolech, byl zásadně změn systém zadního odpružení a link držící tlumič v rámu kola. HiFi 29“ tvoří cenově dostupnější alternativu ke kolu...