Kona 2009 – představení nové kolekce v obrazech

Přinášíme pro vás obrazové představení nové kolekce kol Kona 09 z výstavy Eurobike. Letos Kona zaujala již na první pohled pestrostí použitých barev a to zejména na modelech určených na downhill a freeride.
Opět se můžete těšit na oblíbenou řadu XC hardtailů Blast, Cindercone, Caldera a Kula. V oblasti celoodpružených kol se setkáme s již tradiční závodní XC řadou Heihei. All-mountain kola Dawg  mají nové bratříčky v podobě modelů One20. Biky kategorie all-mountain s vyššími zdvihy  zastupují modely Coilair se systémem odpružení zadní stavby Magic Link.
FR a DH kola Stinky a Stab určená do toho  nejostřejšího terénu  již bereme v nabídce Kona jako jasnou samozřejmost.


Kompletní obrazové představení nových modelů naleznete zde Kona 2009.

Bližší informace o dostupnosti, osazení a cenách jednotlivých modelů se dozvíte na rezervace@skiservis.cz.

 


Štítky: 

Související články

All-mountain řada kol Trek Fuel EX 2009

Po úspěšném loňském představení nové řady all-mountain biků Trek Fuel EX vám přinášíme možnost se důkladně seznámit s jeho letošními nástupci. V řadě Fuel EX se opět setkáme s několika modely, které nabízejí jezdci 120mm zdvihu zadní stavby. Zajímavé jsou zejména vyšší modely...

Novinky 2009 - Kolo Gary Fisher Roscoe

Gary Fisher Roscoe je nová ostřejší alternativa k modelu Hifi. Jde o zcela nové all-mountain kolo nabízející 140mm zdvihu. Roscoe bude nabízeno ve třech alternativách pojmenovaných jednoduše Roscoe I, II a III. Základem kola je úplně nový rám na bázi slitiny hliníku 6011 s výrazným hydroformingem a zprohýbáním trubek přesně podle současných trendů.