Legenda pokračuje - představení kolekce Gary Fisher 2011

Gary Fisher, otec horské cyklistiky a stejnomenná značka kol představila novinky pro cyklistickou sezónu 2011. Zásadní novinkou bude nápis na spodní rámové trubce. Koncern TREK se rozhodl nabízet kola Gary Fisher jako součást nosné značky a to pod označením TREK Gary Fisher Collection. Tím se nabídka kol Gary Fisher dostane do větší celosvětové distribuční sítě.

Pozice kol z dílny Garyho Fishera pravděpodobně posílí a i nadále bude těšit své fanoušky. Je zřejmé, že neotřelý grafický design a nápaditost geometrií z cyklistického světa nezmizí. Pro rok 2011 bude mít kolekce osm fullů na 29“ kolech, dále bude rozšířena nabídka 29“ hardtailů na celkem 13 modelů, retro silniční model Triton, krosová řada Dual Sport bude zachována a na své si přijdou i dámy.

Je zřejmé že i přes spojení s TREKem značka nekončí. Pro všechny skeptiky byla v červnu představena nová kolekce 2011. Následný prodej kol Gary Fisher odstartuje v září 2010.

Gary Fisher je jednou z velkých postav horské cyklistiky. Stál u samotného zrodu MTB a má velký podíl na současné podobě i popularitě horských kol. V každé době se Gary snažil přicházet s něčím novým a posouvat zažité hranice o kus dopředu. Mnoho jeho inovací  a jízdních kol Gary Fisher se stalo v průběhu doby legendárními a není je potřeba cyklistům dlouze představovat: Supercaliber, Sugar, Cake, Genesis Geometrie, koncept 29“ kol, dámské kola Genesister a mnoho mnoho dalšího. Kola Gary Fisher nejsou masovou záležitostí a cyklisté je volí hlavně pro jejich výjimečnou kvalitu, nápadité technické provedení, promyšlenou geometrii a v neposlední řadě i pro netuctový vzhled kol, který je výrazně odlišný od většiny masové produkce.

 

Superfly Elite 100

Superfly Elite 100 je osazen vidlicí Fox F100 RLC 29 w/E2 , zadním tlumičem Fox Float RP23, zbylé osazení tvořímix komponentů SRAM X.0, brzdy jsou pak Avid XO.

Paragon

Na tomto kole nalezneme vidlici Fox Fox F100 RL 29 w/E2,zbylé osazení tvoří mix komponent Shimano SLX a Sram X.9, kolo brzdí pomocí brzd Avid Elixir 5.

Triton

Retro model Triton disponuje jednou rychlostí, brzdami Promax RC469 a ocelovým rámem.

Montare

Dual Sport model Montare je osazený vidlicí SR Suntour NRX, zbylé osazení tvořímix komponentů Shimano M590 a Shimano M662 SLX Shadow o brždění se stará set Promax Hornet.

Celou kolekci si můžete prohlédnout ZDE

Štítky: 

Související články

Ski a Bike Centrum Radotín v Cykloškole Jardy Kulhavého

Podívejte se na videa ze seriálu Cykloškola Jardy Kulhavého, kde se dozvíte základní věci o jízdě na kole, jeho přípravě, údržbě a dalších technické vychytávky, které jsou nepostradatelné pro začínající i zkušené bikery.

V prvním videu si řekneme, proč je důležité mít...

Sport Life 2008

Zveme vás na mezinárodní sportovní veletrh SPORT LIFE 2008 konaný v termínu 6.-9.11.08 v Brně. Pokud patříte mezi aktivní vyznavače cyklistiky a zajímají vás horké novinky pro nastávající sezónu, neměli byste si tuto událost roku nechat ujít....

PRVNÍ TESTOVACÍ VÍKEND 2009 - REPORT

O Velikonočním víkendu to z pohledu cyklisty v Radotíně nezvykle žilo. Jaro nám dopřálo nádherné počasí a potěšilo všechny, kdo se vypravili do zdejšího cyklistického ráje a rozhodli se zúčastnit tradičního Testovacího víkendu v...