Na trhu nové pojištění kola

 

Od nynějška si můžete sjednat pojištění vašeho kola, které se vztahuje na jeho krádež, poškození či zničení. Pojištění nabízí ERV Evropská pojišťovna. Pojištění si lze sjednat u nás v prodejně Ski a Bike Centrum Radotín, pokud jste zde kolo zakoupili, nebo se jej teprve chystáte zakoupit.

 

Nové pojištění má široký rozsah plnění, který zahrnuje krádež kola z objektu i volného prostranství, z auta i nosiče na kolo, dále na případ poškození nebo zničení kola při nehodě a přepravě. Konečně je tady pojištění, které je pro cyklisty opravdu použitelné a kryje typické situace, ke kterým bohužel u nás často dochází.

Pojišťovna ve všech těchto případech hradí klientům náklady na opravu kola, případně na koupi nového. Nezohledňuje přitom amortizaci, takže vám v případě zničení nebo krádeže kola zaplatí jeho původní cenu. Respektive obdržíte poukaz na nový výrobek.

 

Pokud se pro toto pojištění rozhodnete a sjednáte si jej do konce května, budete zařazení do slosování o pobyt na víkendovém campu mistra světa v cyklotrialu Josefa Dresslera.

 

Další informace najdete na našem e-shopu v článku pojištění jízdního kola

 

 

Štítky: 

Související články

Minidokument Vášeň a dřina

Pro fanoušky cyklistiky, bikové i silniční, tu mám takový malý dokument z dílny Jana Koblera a Jana Hejny.
Učinkují v něm Jirka Ježek (netřeba představovat) a Tomáš Pouch zakladatel sportovního klubu podporujícího hendikepovane cyklisty (paracycling)

Myslím že netřeba dalších...

Trek 2010 Hardtails – novinky

Celá kolekce Trek 2010 postavená na pevných rámech se dočkala dalšího vylepšení. Na všech kolech řady Trek 4000, 6000 a 8000 se můžete těšit na inovované rámy. Ve všech řadách budou rámy s integrovaným hlavovým složením, kde navíc v oblasti napojení horní rámové trubky na...