Na trhu nové pojištění kola

 

Od nynějška si můžete sjednat pojištění vašeho kola, které se vztahuje na jeho krádež, poškození či zničení. Pojištění nabízí ERV Evropská pojišťovna. Pojištění si lze sjednat u nás v prodejně Ski a Bike Centrum Radotín, pokud jste zde kolo zakoupili, nebo se jej teprve chystáte zakoupit.

 

Nové pojištění má široký rozsah plnění, který zahrnuje krádež kola z objektu i volného prostranství, z auta i nosiče na kolo, dále na případ poškození nebo zničení kola při nehodě a přepravě. Konečně je tady pojištění, které je pro cyklisty opravdu použitelné a kryje typické situace, ke kterým bohužel u nás často dochází.

Pojišťovna ve všech těchto případech hradí klientům náklady na opravu kola, případně na koupi nového. Nezohledňuje přitom amortizaci, takže vám v případě zničení nebo krádeže kola zaplatí jeho původní cenu. Respektive obdržíte poukaz na nový výrobek.

 

Pokud se pro toto pojištění rozhodnete a sjednáte si jej do konce května, budete zařazení do slosování o pobyt na víkendovém campu mistra světa v cyklotrialu Josefa Dresslera.

 

Další informace najdete na našem e-shopu v článku pojištění jízdního kola

 

 

Štítky: 

Související články

Sport Life 2008

Zveme vás na mezinárodní sportovní veletrh SPORT LIFE 2008 konaný v termínu 6.-9.11.08 v Brně. Pokud patříte mezi aktivní vyznavače cyklistiky a zajímají vás horké novinky pro nastávající sezónu, neměli byste si tuto událost roku nechat ujít....

Letní slevy kol 2009 jsou tady!

Letní výprodej aktuální kolekce kol 2009 je tady. Máte jedinečnou příležitost nyní koupit kolo Specialized, Trek, Gary Fisher nebo Kona 09 se slevou až 20%. Zajímavý je i výprodej cyklistických doplňků, batohů a přileb....