Novinky Specialized na kolech 650b - Jynx a Pitch

Specialized se pro rok 2015 rozhodl vstoupit na trh s nabídkou kol s rozměrem 650b. Již nyní představil 2 nové modely – dámský Jynx a pánský Pitch. Jde o dostupné rekreačně – sportovní hardtaily v cenovém rozmezí od 10.999,- Kč do 15.999,- Kč.

Rám těchto kol je vyroben z osvědčené hliníkové slitiny A1. Geometrie rámů je více trailová a činí ovládání kola v terénu snadným i pro méně zdatné rekreační jezdce.

U dámského modelu Jynx je samozřejmě geometrie přizpůsobena pro ženy. Má kratší horní rámovou trubku, delší zadní vzpěry a o jeden stupeň více položenou hlavovou trubku. Dodá tedy dámám větší pocit jistoty ve sjezdech.


Specialized Jynx Sport
 

Dámský Jynx bude vyráběn ve 4 velikostech od XS po L, pánský Pitch pak v 5 – od XS po XL.

Na tuto cenovou kategorii mají oba stroje velmi zajímavé odpružení. U všech modelů najdeme vidlice SR Suntour s hydraulickým lockoutem a nastavením nejen odskoku, ale i komprese, což nebývá u této třídy kol automatické.

O kontrolu rychlosti se u všech modelů Jynx a Pitch starají kotoučové brzdy. Na základních řadách mechanické, u řady Sport a Comp pak hydraulické.

Dobrá zpráva je, že první kousky jsou již dostupné v ČR. Najdete je na našem e-shopu nebo se přijďte podívat přímo do naší prodejny.


Specialized Pitch Comp

 

 

Štítky: 

Související články

Specialized Tarmac 2015 – první zkušenosti

Jen pár dní poté, co Specialized odhalil nový Tarmac pro sezónu 2015, nám bylo umožněno toto kolo vyzkoušet. Nyní vám přinášíme naše dojmy z testu této žhavé novinky.

U současné generace kola Tarmac – SL 4 – jsme byli zvyklí na maximální tuhost rámu, která každé šlápnutí...

Specialized Tarmac 2015 - představení modelů

Na začátku týdne jsme vám přinesli informace o představení nového Tarmacu na rok 2015. Dnes se podíváme blíže na některé detaily a jednotlivé řady.

Nejdříve se podívejme na to, co je společné všem novým Tarmacům. Jak už jste se mohli dočíst v předchozím článku, je to...