Novoroční Cukrák

Lukáš: Silniční akce na Nový rok měla zastoupení i našich barev.

Letos jsem se prvně odhodlal vstát a dorazit na setkání cyklistů k železničnímu mostu v Praze na Smíchově.

Start vyjížďky byl v 9:00 a sešlo se celkem cca 150 nadšenců.

Nechyběli samozřejmě závodníci pražské Dukly. V poklidném tempu se vyjelo po Strakonické na Chuchli, Zbraslav a pak již na Cukrák kde se sprintovalo na pásku.


Na začátku stoupání se začalo jet tempo a skupina značně prořídla. Následovalo několik nástupů, to jsem ještě ustál, a pak finální do "cíle". Tady už jsem byl zavzdušněný, "vytepaný" a "kyselý". Nahoru jsem dojel cca 15 -20 ale o to nešlo.

Dál jsem s pár lidmi pokračoval okruhem přes Všenory, Černošice a Radotín a pak na kole domů :)


Jak na Nový rok, tak po celý rok! Teď už je to jasné.

Související články

Prokopský Chrt - neoficiální MTBO - 4.6.2008

Je půlka týdne a zatímco moji kolegové v práci se už hroutí vyčerpáním a nemůžou se dočkat víkendu, já i přes nepřízeň počasí chci dnes zjistit co to obnáší stát se Prokopským Chrtem. Klasicky si mě ve tři stáhne generál na neohlášený meeting, nervozně koukám na hodinky, ale v 16,45 konec, hurá, profrčím kancelář, zaklapnu notes a mydlím to domů.

Ekor Cup - Kralupy nad Vltavou

Komorní akcička s názvem Ekor Cup se konala 27/9 v Kralupech. Jedná se o kratší bajkový závod v rámci seriálu UAC a pro letošní rok byla připravena nová trať. V Kralupech je početná banda bikerů a bikerek které znám, a tak jsem vyrazil změřit s nimi síly.

Na pořadu dne byly tři okruhy,...

Okolopardubic

O víkendu po transbrdech jsme vyrazili i na nedělní závod serie Cyklomaraton tour, tentokrát do Pardubic pod Kunětickou Horu. Počasí bylo krásné, takže se nedalo nejet. Po brdech jsem byl mírně zatuhlý, ale dalo se to rozhýbat. Vyrazili jsme společně s Otou z Radotína v 8h ráno, abychom...