Představení nové kolekce Gary Fisher 2009

Přinášíme Vám novinky z letošní výstavy Eurobike 08. Na příští sezónu se můžetě tešit na zcela novou a velmi originální kolekci kol Gary Fisher 2009. Jako obvykle kola z dílny Gary Fishera působí už na první pohled odlišně od konkurenčních značek, což má za následek jejich zcela nový a velmi originální a zároveň líbivý design.
V nabídce ja samožrejmě opět velké množství pevných i celoodpružených kol na 29“ kolech. Novinkou v nabídce Gary Fishera jsou i silniční kola.

Všechna kola prošla výraznou inovací. Při výrobě rámů bylo použito ještě více hydroformingu a tak se nové rámy oproti loňským modelům pyšní skvělým zpracováním, vysokou tuhostí a nižší hmotností.
Nové rámy jsou díky svému kvalitnímu a zároveň efektivnímu propracování velmi dobře vyvedené i do těch nejmenších detailů. Už i rámy na pevných kolech ze základní modelové řady z materiálu Gold Series Alu vynikají skvělou tuhostí a zároveň nízkou hmotností.
Novinkou je také použítí Genesis 2 geometrie na všech modelech Gary Fisher 09 a to i včetně základních modelů.
Nové modely se dále pyšní vysokou tuhostí přední části rámu. Inovací prošlo zpracování hlavové trubky v jejíž útrobách se nově ukrývá integrované hlavové složení. Z venku hlavovou trubku velmi elegantně obepíná navazující prodloužení horní i spodní rámové trubky, což má za následek celkové zvýšení tuhosti napojení na hlavovou trubku při zachování skvělých váhových parametrů. Navíc je spodní rámová trubka ve své dolní části svařena k hlavě za pomoci dvojitě začištěného sváru, který je třikrát pevnější než svár jednoduchý a díky tomu jíž nemusí být na rámu použita žádná další zpevňující výztuha a ušetřilo se i několik gramů. Toto vše zároveň posouvá design přední rámové části opět o krok vpřed.

Pro příští sezónu se u nových kol můžete těšit také na příznivější ceny. S prvními modely se již brzy setkáte na našem obchodě.

Bližší informace o dostupnosti nových modelů a jejich cenách se dozvíte na rezervace@skiservis.cz

 


Štítky: 

Související články

Novinky 2009 - Kolo Gary Fisher Roscoe

Gary Fisher Roscoe je nová ostřejší alternativa k modelu Hifi. Jde o zcela nové all-mountain kolo nabízející 140mm zdvihu. Roscoe bude nabízeno ve třech alternativách pojmenovaných jednoduše Roscoe I, II a III. Základem kola je úplně nový rám na bázi slitiny hliníku 6011 s výrazným hydroformingem a zprohýbáním trubek přesně podle současných trendů.

Kolo Gary Fisher Hifi Pro 09 – Novinky 2009

V rámci prezentace kolekcí Trek a Gary Fisher 2009 v rakouském Wellsu jsme měli možnost otestovat nově přepracovaný model Gary Fisher Hifi Pro. A jaké jsou naše pocity? Kolo skvěle padne do ruky. Je velmi obratné v technických pasážích a přitom se dobře chová i při jízdě do kopce. Chováním a jízdními vlastnostmi je hodně podobné dalším špičkovým kolům v této kategorii jako je třeba Stumpjumper FSR. Při jízdě je hodně znát jeho velmi příznivá váha. My jsme měli možnost otestovat 26“ verzi, ale bike bude k dispozici i v 29“. Doporučit ho lze určitě každému, kdo chce pohodlné celoodpružené kolo pro dlouhé vyjížďky v techničtějším terénu.

Sport Life 2008

Zveme vás na mezinárodní sportovní veletrh SPORT LIFE 2008 konaný v termínu 6.-9.11.08 v Brně. Pokud patříte mezi aktivní vyznavače cyklistiky a zajímají vás horké novinky pro nastávající sezónu, neměli byste si tuto událost roku nechat ujít....