Soutěžte o luxusní lyžařské brýle Oakley!

Dnes tu máme zajímavou nabídku pro milovníky lyžování nebo snowboardingu. Neodmyslitelnou součástí výbavy pro tyto sporty jsou brýle. Ať už za jasného počasí, nebo v molze či sněžení tento doplněk výrazně ovlivní váš zážitek z jízdy. Proč tedy nemít ty nejlepší brýle? Nabízíme vám možnost získat top model lyžařských brýlí od kultovní značky Oakley, který používá i jeden z nejlepších současných lyžařů Světového poháru, Aksel Lund Svindal. 
 

Pro zařazení do slosování o jeny ze tří těchto brýlí stačí zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku:

 

Jak se jmenuje model brýlí Oakley, s nímž Aksel Lund Svindal jezdí?


 

A o co se vlatsně soutěží? 
 

Oakley je synonymem kvality a luxusu v oblasti sportoního  náčiní a zejména brýlí. Její příběh je typickým naplněním amerického snu. V roce 1975 ji založil Jim Jannard, který měl tři sta dolarů a vizi vyjádřenou heslem „všechno na světě může být uděláno lépe“. A skutečně mnoho věcí lépe udělal, o čemž svědčí i více než 600 patentů na inovace v oblasti brýlí a dalšího sportovního vybavení. 
 

Dostanete se do vybrané společnosti sportovních hvězd! 

 

Pokud vyhrajete v soutěži o lyžařské brýle Oakley, přiřadíte se mezi živoucí sportovní legendy, které v brýlích Oakley podávají fantasticvké výkony a sklízejí velká vítězství! Jmenujme například snowboardové ikony Shauna Whiteho a Terje Haakonsena nebo americkou hvězdu sjezdovéjho lyžování Lindsey Vonnovou.

 

A samozřejmě norského borce Aksela Lund Svindala, dvojnásobného celkovového vítěze Světového poháru, čtyřnásobného mistra světa a olympijského vítěze v alpském lyžování. 

 

Vyhrajte lyžařské brýle Oakley a udělejte si v lyžování jasno i vy!

 

» Přejít na soutěžní web.Štítky: 

Související články

Novinky 2009 - Kolo Gary Fisher Roscoe

Gary Fisher Roscoe je nová ostřejší alternativa k modelu Hifi. Jde o zcela nové all-mountain kolo nabízející 140mm zdvihu. Roscoe bude nabízeno ve třech alternativách pojmenovaných jednoduše Roscoe I, II a III. Základem kola je úplně nový rám na bázi slitiny hliníku 6011 s výrazným hydroformingem a zprohýbáním trubek přesně podle současných trendů.

Trutnovská 50 ČS

Třetí květnovou sobotu si dal seriál KPŽ dostaveníčko v Trutnově v podhůří Krkonoš. Závod byl přesunut z podzimního termínu na jarní a změna to byla příjemná. Počasí i teplota přála a tak se na startu sešlo poměrně velké číslo závodníků, kteří se chystali vydat na 25 km dlouhý okruh, který se v okolí města jel 2x.

PF 2010

Přejeme Vám vše nejlepší do nového roku, krásné Vánoce a k tomu spoustu zážitků na kole nebo na lyžích v roce 2010.