Soutěžte o luxusní lyžařské brýle Oakley!

Dnes tu máme zajímavou nabídku pro milovníky lyžování nebo snowboardingu. Neodmyslitelnou součástí výbavy pro tyto sporty jsou brýle. Ať už za jasného počasí, nebo v molze či sněžení tento doplněk výrazně ovlivní váš zážitek z jízdy. Proč tedy nemít ty nejlepší brýle? Nabízíme vám možnost získat top model lyžařských brýlí od kultovní značky Oakley, který používá i jeden z nejlepších současných lyžařů Světového poháru, Aksel Lund Svindal. 
 

Pro zařazení do slosování o jeny ze tří těchto brýlí stačí zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku:

 

Jak se jmenuje model brýlí Oakley, s nímž Aksel Lund Svindal jezdí?


 

A o co se vlatsně soutěží? 
 

Oakley je synonymem kvality a luxusu v oblasti sportoního  náčiní a zejména brýlí. Její příběh je typickým naplněním amerického snu. V roce 1975 ji založil Jim Jannard, který měl tři sta dolarů a vizi vyjádřenou heslem „všechno na světě může být uděláno lépe“. A skutečně mnoho věcí lépe udělal, o čemž svědčí i více než 600 patentů na inovace v oblasti brýlí a dalšího sportovního vybavení. 
 

Dostanete se do vybrané společnosti sportovních hvězd! 

 

Pokud vyhrajete v soutěži o lyžařské brýle Oakley, přiřadíte se mezi živoucí sportovní legendy, které v brýlích Oakley podávají fantasticvké výkony a sklízejí velká vítězství! Jmenujme například snowboardové ikony Shauna Whiteho a Terje Haakonsena nebo americkou hvězdu sjezdovéjho lyžování Lindsey Vonnovou.

 

A samozřejmě norského borce Aksela Lund Svindala, dvojnásobného celkovového vítěze Světového poháru, čtyřnásobného mistra světa a olympijského vítěze v alpském lyžování. 

 

Vyhrajte lyžařské brýle Oakley a udělejte si v lyžování jasno i vy!

 

» Přejít na soutěžní web.Štítky: 

Související články

Kam, Proč, Za kolik. LIVIGNO ITALY

Od konání světového šampionátu v XC se v Livignu začala velmi rozvíjet podpora cyklistiky. K tradiční silniční, které se mezi alpskými průsmyky dařilo od pradávna se přidalo i horské kolo, zde nazývané Alpine MTB. Označení to je bez nadsázky. Bikování po trailech ve výškách nad 2000mnm vyžaduje kromě fyzické přípravy i dobrou fyzickou odolnost.

TESTOVACÍ VÍKENDY VE SKI A BIKE CENTRU RADOTÍN

Vážení přátelé cyklistiky a našeho obchodu,
rádi bychom Vás i letos pozvali na testovací víkendy, které Ski a Bike Centrum Radotín tradičně pořádá. Nabízíme Vám jedinečnou možnost vyzkoušet si ZDARMA některé z více než 80 špičkových testovacích kol - přijďte nás navštívit...

Gary Fisher Superfly 100 a HT 2010 - 29" XC Race

Superfly 100

Nový model v nabídce GF, Superfly 100 doplňuje nabídku o nekompromisní závodní XC full. Máme tak novou rodinu Superfly, která je zastoupená HT i fullem.
Superfly 100 v sobě spojuje celokarbonový rám se závodní G2 Geometrii upravenou pro 29“ kola, asymetrické...