Soutěžte o luxusní lyžařské brýle Oakley!

Dnes tu máme zajímavou nabídku pro milovníky lyžování nebo snowboardingu. Neodmyslitelnou součástí výbavy pro tyto sporty jsou brýle. Ať už za jasného počasí, nebo v molze či sněžení tento doplněk výrazně ovlivní váš zážitek z jízdy. Proč tedy nemít ty nejlepší brýle? Nabízíme vám možnost získat top model lyžařských brýlí od kultovní značky Oakley, který používá i jeden z nejlepších současných lyžařů Světového poháru, Aksel Lund Svindal. 
 

Pro zařazení do slosování o jeny ze tří těchto brýlí stačí zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku:

 

Jak se jmenuje model brýlí Oakley, s nímž Aksel Lund Svindal jezdí?


 

A o co se vlatsně soutěží? 
 

Oakley je synonymem kvality a luxusu v oblasti sportoního  náčiní a zejména brýlí. Její příběh je typickým naplněním amerického snu. V roce 1975 ji založil Jim Jannard, který měl tři sta dolarů a vizi vyjádřenou heslem „všechno na světě může být uděláno lépe“. A skutečně mnoho věcí lépe udělal, o čemž svědčí i více než 600 patentů na inovace v oblasti brýlí a dalšího sportovního vybavení. 
 

Dostanete se do vybrané společnosti sportovních hvězd! 

 

Pokud vyhrajete v soutěži o lyžařské brýle Oakley, přiřadíte se mezi živoucí sportovní legendy, které v brýlích Oakley podávají fantasticvké výkony a sklízejí velká vítězství! Jmenujme například snowboardové ikony Shauna Whiteho a Terje Haakonsena nebo americkou hvězdu sjezdovéjho lyžování Lindsey Vonnovou.

 

A samozřejmě norského borce Aksela Lund Svindala, dvojnásobného celkovového vítěze Světového poháru, čtyřnásobného mistra světa a olympijského vítěze v alpském lyžování. 

 

Vyhrajte lyžařské brýle Oakley a udělejte si v lyžování jasno i vy!

 

» Přejít na soutěžní web.Štítky: 

Související články

Kolo Gary Fisher Hifi Pro 09 – Novinky 2009

V rámci prezentace kolekcí Trek a Gary Fisher 2009 v rakouském Wellsu jsme měli možnost otestovat nově přepracovaný model Gary Fisher Hifi Pro. A jaké jsou naše pocity? Kolo skvěle padne do ruky. Je velmi obratné v technických pasážích a přitom se dobře chová i při jízdě do kopce. Chováním a jízdními vlastnostmi je hodně podobné dalším špičkovým kolům v této kategorii jako je třeba Stumpjumper FSR. Při jízdě je hodně znát jeho velmi příznivá váha. My jsme měli možnost otestovat 26“ verzi, ale bike bude k dispozici i v 29“. Doporučit ho lze určitě každému, kdo chce pohodlné celoodpružené kolo pro dlouhé vyjížďky v techničtějším terénu.

TESTOVACÍ VÍKEND ve Ski a Bike Centru Radotín 2010

Využijte letošní třetí možnosti vyzkoušet si ZDARMA některé z více než 80 špičkových testovacích kol!  Přijďte na jednu z největších testovacích akcí v České republice a užijte si vyjížďku v bikovém ráji v okolí Karlštejna.

Vyzkoušet si budete moci nejnovější modely jízdních kol značek...