Specialized Epic 09 na hliníkovém rámu konečně skladem!

Dlouho to vypadalo, že na českém trhu bude letos dostupné pouze karbonové provedení Epicu začínající na cenovce devadesátipěti tisíc korun. Specialized nestíhal vyrábět tlumiče pro rámové sady Epicu a nabídka těchto kol byla proto omezena na většině trhů jen na karbonové provedení rámu. 

Specialized Epic COMP 09 hliníkový rám 

To se však nyní změnilo a do ČR dorazilo i limitované množství kol Specialized Epic 2009 v provedení na hliníkovém rámu.

Máte tak příležitost koupit si nového Epica za podstatně nižší cenu než je to v případě karbonových topmodelů. 

Specialized Epic - kola na hliníkovém rámu

K dispozici je ale bohužel jen opravdu malé množství kol. Všem zájemcům o hliníkového Epica proto doporučujeme si kolo obratem rezervovat. V opačném případě se může lehce stát, že kolo bude již nedostupné. Na náš obchod už dorazil průřez dostupných velikostí a kola  už stavíme na obchod. V průběhu zítřka budou vystavena.

Kola, která jsou aktuálně dostupná:


Kolo Specialized Epic Comp 09 v červené barvě - M / L / XL - cena: 68 990,-Kč

Kolo Specialized Epic Expert 09 v černé barvě - M / L / XL - cena: 79 990,-Kč

Kolo Specialized Epic Expert 09 v bílé barvě - M / L / XL - cena: 79 990,-Kč

Rámový set Epic FSR Marathon Frame ve stříbrné barvě M / L / XL - cena 39 990,-Kč

Pokud máte o kolo Specialized Epic na hliníkovém rámu zájem, doporučujeme příliš neotálet. Ohledně rezervace na prodejně pište na rezervace@skiservis.cz , nebo volejte na 257 91 24 95.

Štítky: 

Související články

DRUHÝ TESTOVACÍ VÍKEND 2009 - report

Předposlední květnový víkend  byl v Radotíně opět velkým svátkem cyklistiky. Ve Ski a Bike Centru Radotín se konal již druhý letošní Testovací víkend horských kol. Počasí bylo opět neuvěřitelně příjemné a účast cyklistických nadšenců ještě vyšší než při předchozím květnovém...

Kolo Specialized S-Works Epic 09 - horké novinky na rok 2009

Kompletně přepracovaný S-Works Epic 09 by měl naplno naplňovat dosavadní krédo Specialized o řadě Epic. Mělo jít o nejlehčí a nejefektivnější cross-country kola na trhu. Sami jsme na tuto zcela přepracovanou řadu v našem obchodě velmi populárních kol zvědaví a nemůžeme se dočkat na první otestování těchto kol. Kolo bylo poprvé představeno v rámci letošního mistrovství světa, kde na něm jel Christopher Sauser. Vzhledem k tomu, že si na tomto kole dojel hned pro titul mistra světa, nebudou asi první proklamace Specialized o přednostech tohoto kola daleko od pravdy.

Připravili jsme si pro Vás krátký přehled novinek týkajících se topmodelu Specialized S-Works Epic 09, které se nám podařilo zjistit. Brzy budeme mít k dispozici mnohem více informací. V příštím týdnu se účastníme představení kolekce Specialized 2009 v Coloradu v USA a odsud Vám přineseme i fotografie nových modelů Specialized a další články o kolekci Specialized 09.