Splňte si sen - silniční kola TREK Project One

Pokud je silniční cyklistika vaší srdeční záležitostí a uvažujte o zakázkové stavbě některého silničního top modelu, potom by vaší pozornosti neměl uniknout program značky Trek s názvem Project One.

V rámci této služby máte možnost si postavit vysněnou silnici vyladěnou do nejmenších detailů.

Nejde jen o volbu komponentového mixu, ale o zakázkovou stavbu kola od samotného základu. Silničky Project One jsou vyráběny v USA v továrně Treku až na základě objednávek zákazníků. Díky tomu si může zákazník zvolit i svůj vlastní lak a grafický design rámu. Dokonce je možné si na rám kola umístit své vlastní jméno, nebo jiný nápis. Variací designu je neskutečné množství a každé silniční kolo je pak jedinečný originál. 

Project One Trek


V nabídce Project One jsou silniční kola Trek Madone nebo Speed Concept.  Konkrétně si můžete vybrat z modelů Madone 6.9 SSL, 6.7 SSL, 6.5 a 6.2. U časovkářského modelu Speed Concept můžete vybrat z modelů 9.9 a 9.8.

U každého rámu Madone si můžete zvolit také geometrii. U modelů Madone 6 SSL je na výběr geometrie H1 (závodní) a H2 (sportovní), u modelů Madone 6 navíc i H3 („rekreační“). 

Radioshack Nissan Trek


Po výběru správného rámu pokračujete volbou všech komponent od setu zapletených kol přes komponentovou sadu až po ty nejmenší detaily jako je sedlo nebo třeba omotávka. Vyladění vlastního designu a barevného provedení rámu i komponent je zde samozřejmostí a většina zákazníků si barevně doplňky sladí s designem a lakem rámu.

Výsledkem je pak zcela unikátní silniční kolo ušité na míru vašim představám a potřebám, prostě kolo snů.

Vice informací o možnostech objednání naleznete na našem webu v článku věnovaném silničním kolům Trek Project One.

Další novinky v oblasti silničních kol Trek naleznete také na našem eshopu v oddělení silniční kola.


Štítky: 

Související články

All-mountain řada kol Trek Fuel EX 2009

Po úspěšném loňském představení nové řady all-mountain biků Trek Fuel EX vám přinášíme možnost se důkladně seznámit s jeho letošními nástupci. V řadě Fuel EX se opět setkáme s několika modely, které nabízejí jezdci 120mm zdvihu zadní stavby. Zajímavé jsou zejména vyšší modely...