Sport Life 2008

Zveme vás na mezinárodní sportovní veletrh SPORT LIFE 2008 konaný v termínu 6.-9.11.08 v Brně. Pokud patříte mezi aktivní vyznavače cyklistiky a zajímají vás horké novinky pro nastávající sezónu, neměli byste si tuto událost roku nechat ujít.


Sport Life 08 odstartuje ve čtvrtek v 10hodin návštěvou Gary Fishera, světoznámého guru horské cyklistiky. Gary stál u samotného zrodu MTB a má velký podíl na současné podobě i popularitě horských kol. Gary by se měl na brněnském výstavišti pohybovat po celou dobu veletrhu, takže možnost setkat se osobně s touto osobností ze světa MTB se nabízí každému návštěvníkovi.

Další známé tváře, které se vám v průběhu výstavy představí budou: Ernest Colnago, Eddy Merckx, Pavel Padrnos, Ján Svorada, Tereza Huříková, Michal Prokop, Michal Matys, Lada Kozlíková a další.


Všem doporučujeme navštívit stánek Specialized, kde bude k vidění letošní horká novinka v podobě nově inovovaného závodního XC celoodpruženého kola Specialized Epic 2009 a mnohé další zajímavé kousky. 


Specialized Epic 09

Specialized FSR XC 09

Specialized SX Trail 09

Specialized Big Hit 09

Specialized Stumpjumper HT 09

Specialized Myka FSR 09

Specialized Hardrock 09

Specialized PAllmountain 09

Další z našich doporučení představuje stánek Trek a Gary Fisher, kde bude k vidění zcela nový allmountain bike GF Roscoe 09 a také inovovaný závodní celoodpružený XC speciál Trek Top Fuel 09 a další novinky.

Trek Top Fuel 09

Trek Fuel EX 09

Trek Elite 9.X Series 09

Gary Fisher Hifi 09

Gary Fisher Roscoe 09

Gary Fisher 09

Chcete mít na kole kde jezdit? Jezdíte na kole rádi v přírodě? Také se Vám v našich lesích nelíbí nesmyslně budované asfaltové cyklostezky? Podporujte ČeMBu (Česká Mountainbiková Asociace) a navštivte i jejich stánek, kde se dozvíte vše o její činnosti, budování singltreků apod.

Se zástupci našeho obchodu se budete moci setkat na dětském cyklistickém stánku, kde bude pro ty nejmladší návštěvníky připraven doprovodný program a každé dítko zde dostane i malý dáreček.


Návštěvní doba veletrhu 6.-9.11.08:


denně 9.00 až 18.00

poslední den pouze do 16.00


Vstupné


Základní 100,-Kč

Zlevněné vstupné 60,-Kč

Rodinná vstupenka 250,-Kč


Parkovné

120,-Kč

Bližší informace a program naleznete na oficiálních stránkách veletrhu.

Štítky: 

Související články

PRVNÍ TESTOVACÍ VÍKEND 2009 - REPORT

O Velikonočním víkendu to z pohledu cyklisty v Radotíně nezvykle žilo. Jaro nám dopřálo nádherné počasí a potěšilo všechny, kdo se vypravili do zdejšího cyklistického ráje a rozhodli se zúčastnit tradičního Testovacího víkendu v...

Ski a Bike Centrum Radotín v Cykloškole Jardy Kulhavého

Podívejte se na videa ze seriálu Cykloškola Jardy Kulhavého, kde se dozvíte základní věci o jízdě na kole, jeho přípravě, údržbě a dalších technické vychytávky, které jsou nepostradatelné pro začínající i zkušené bikery.

V prvním videu si řekneme, proč je důležité mít...

DRUHÝ TESTOVACÍ VÍKEND 2009 - report

Předposlední květnový víkend  byl v Radotíně opět velkým svátkem cyklistiky. Ve Ski a Bike Centru Radotín se konal již druhý letošní Testovací víkend horských kol. Počasí bylo opět neuvěřitelně příjemné a účast cyklistických nadšenců ještě vyšší než při předchozím květnovém...