Testovací víkend - otestujte zdarma nové modely kol 2012

Využijte jedinečné příležitosti si zdarma otestovat nové modely horských 26" i 29" kol a dále silničních kol značek Specialized, Trek a Cannondale 2012. Akce se koná poslední květnový víkend v termínu 25.-27.5.2012.

Opět pro vás bude připraven balík horských kol 26 i 29 všech katogorií od cross country a až po sjezdové speciály.

Rozrostla se nově i naše nabídka testovacích silniční kol, kde bychom rádi vyzdvihli modely Specialized S-Works Venge a Cannondale Supersix Evo.

 Více informací a seznam testovacích kol k dispozici nalezneta na Testovací víkendy.

Těšíme se na vás.

test vikend pozvankaŠtítky: 

Související články

První testovací víkend 2012 - report

Letos připadla naše první testovací akce již na termín 6. - 8.4., tedy na velikonoční víkend. Díky brzkému termínu akce se nabízela možnost vyzkoušet nové modely hned na začátku cyklistické sezóny.  K vyzkoušení bylo připraveno téměř testovacích 60 kol od značek Specialized a Trek. Hojně byla...

TESTOVACÍ VÍKEND ve Ski a Bike Centru Radotín 2010

Využijte letošní třetí možnosti vyzkoušet si ZDARMA některé z více než 80 špičkových testovacích kol!  Přijďte na jednu z největších testovacích akcí v České republice a užijte si vyjížďku v bikovém ráji v okolí Karlštejna.

Vyzkoušet si budete moci nejnovější modely jízdních kol značek...

PRVNÍ TESTOVACÍ VÍKEND 2009 - REPORT

O Velikonočním víkendu to z pohledu cyklisty v Radotíně nezvykle žilo. Jaro nám dopřálo nádherné počasí a potěšilo všechny, kdo se vypravili do zdejšího cyklistického ráje a rozhodli se zúčastnit tradičního Testovacího víkendu v...