TESTOVACÍ VÍKENDY VE SKI A BIKE CENTRU RADOTÍN

Vážení přátelé cyklistiky a našeho obchodu,
rádi bychom Vás i letos pozvali na testovací víkendy, které Ski a Bike Centrum Radotín tradičně pořádá. Nabízíme Vám jedinečnou možnost vyzkoušet si ZDARMA některé z více než 80 špičkových testovacích kol - přijďte nás navštívit a užijte si vyjížďku v bikovém ráji v okolí Karlštejna. 
Vyzkoušet si budete moci nejnovější modely jízdních kol špičkových amerických značek SPECIALIZED, TREK, GARY FISHER a KONA.


Testovací víkendy proběhnou v těchto termínech :  pátek 10.4. – pondělí 13.4.,  pátek 22.5. - neděle 24.5., pátek 19.6. - neděle 21.6. 2009. Kola Vám zapůjčíme vždy v pátek od 12,00 do 20,00, ostatní dny od 10,00 do 19,00 hod.

Kompletní seznam testovacích kol najdete na: www.kola-radotin.cz/testcentrum Pro velký zájem Vám doporučujeme si kolo REZERVOVAT - stačí uvést model jízdního kola, o který máte zájem, spolu s časem který Vám vyhovuje, a napsat nám na adresu: rezervace@skiservis.cz, nebo zavolat na tel: 257 91 24 95.


Abychom Vám kolo bezplatně zapůjčili, stačí pouze předložení 2 dokladů totožnosti.  S sebou potřebujete pouze helmu, oblečení na kolo a vlastní pedály v případě, že používáte jiné než běžné platformové nebo Shimano SPD.
V naší prodejně budete mít k dispozici kvalitní servisní zázemí, poskytneme Vám také malé občerstvení a na požádání je zde k dispozici šatna i sprcha. Nabízíme Vám také uschování Vašeho kola po dobu testování. Pokud přijedete autem, můžete využít naše velké parkoviště pro osobní auta, které je hned vedle obchodu.

Budeme se na vás těšit!
Ski a Bike Centrum Radotín
Topasová 1/885
Praha 5 – Radotín
www.kola-radotin.cz

Související články

Kam, Proč, Za kolik. LIVIGNO ITALY

Od konání světového šampionátu v XC se v Livignu začala velmi rozvíjet podpora cyklistiky. K tradiční silniční, které se mezi alpskými průsmyky dařilo od pradávna se přidalo i horské kolo, zde nazývané Alpine MTB. Označení to je bez nadsázky. Bikování po trailech ve výškách nad 2000mnm vyžaduje kromě fyzické přípravy i dobrou fyzickou odolnost.

PRVNÍ TESTOVACÍ VÍKEND 2009 - REPORT

O Velikonočním víkendu to z pohledu cyklisty v Radotíně nezvykle žilo. Jaro nám dopřálo nádherné počasí a potěšilo všechny, kdo se vypravili do zdejšího cyklistického ráje a rozhodli se zúčastnit tradičního Testovacího víkendu v...

Gary Fisher Rumblefish 2010 - 29" XC Trail

Jedná se kola zastupující v nové kolekci Gary Fisher kategorii XC Trail, tedy kola určená pro celodenní vyjížďky v členitém terénu, kdy je potřeba pohodlné spolehlivé kolo s příznivými váhovými parametry a odpovídajícím zdvihem. Rumblefish nabízí zdvih 120mm nad oběma koly a spojuje v sobě...