Třetí Testovací Víkend Ski a Bike Centra Radotín

25.-27.6.2010 se konal třetí a poslední testovací víkend. K dispozici bylo více jak 80 testovacích kol z aktuálních kolekcí 2010 Specialized - Epic FSR, Stumpjumper FSR, 26" i 29", Enduro, Pitch, Demo Big Hit, dámské modely Safire, Era FSR a Myka FSR, TREK - Top Fuel, Trek Fuel EX, Remey. Scratch a Session, dámské modely Fuel EX WSD a GARY FISHER - HiFi 29", Rumblefish a Superfly 100 i HT. Milovníci úzkých plášťu si také přišli na své díky několika silničním modelům Specialized.

Součástí testvíkendu byla jako vždy i společná vyjížďka. Na poslední vyjížďku se z Radotína přes kopce po červené vydalo 8 odvážných, kteří při první příležitosti sjeli ze značených cest, aby na kamenitých trailech plných kořenů naplno otestovali přednosti testovaných kol. Mapou se začali cyklisté řídit až v Solopyscích. Přes Mořinu, Velkou Ameriku, Mexiko a Malou Ameriku pak dorazili na Karlštejn, kde příjemně poseděli v Hospodě pod Dračí Skálou. Po doplnění energie a sil se cyklisté vydali podél řeky Berounky zpět do Radotína. Celková suma – 47,5km.

Související články

Týmové závodní stroje - Epic S-Works

Jedním z témat tohoto webu bude samozřejmě i náčiní kterým disponují naši jezdci.
Postupem času Vás budeme seznamovat s týmovými stroji jednotlivých jezdců a jejich vybavením.

Jedním z prvních kol které představíme bude týmový Specialized Epic. Revoluční celoodpružené xc kolo, které díky systému brain dostává vlastnosti kola s pevnou zadní částí. Zadní odpružení rámu Epic je imunní vůči houpání při šlapání a dalším jevům zhoršujícím funkci tlumiče. Celoodpružené kolo se z Epica stává pouze tehdy pokud se dostane do kontaktu s překážkou v terénu.

Biking u Lake Tahoe – USA

Biking u Lake Tahoe - USA

V šest ráno opouštíme Yosemite National Park a po silnici číslo 395 ukrajujeme míle směrem na sever – k jezeru Tahoe. Tam na nás čeká místní perla – biková trasa Flume Trail. Co nabídne?

...