Třetí Testovací Víkend Ski a Bike Centra Radotín

25.-27.6.2010 se konal třetí a poslední testovací víkend. K dispozici bylo více jak 80 testovacích kol z aktuálních kolekcí 2010 Specialized - Epic FSR, Stumpjumper FSR, 26" i 29", Enduro, Pitch, Demo Big Hit, dámské modely Safire, Era FSR a Myka FSR, TREK - Top Fuel, Trek Fuel EX, Remey. Scratch a Session, dámské modely Fuel EX WSD a GARY FISHER - HiFi 29", Rumblefish a Superfly 100 i HT. Milovníci úzkých plášťu si také přišli na své díky několika silničním modelům Specialized.

Součástí testvíkendu byla jako vždy i společná vyjížďka. Na poslední vyjížďku se z Radotína přes kopce po červené vydalo 8 odvážných, kteří při první příležitosti sjeli ze značených cest, aby na kamenitých trailech plných kořenů naplno otestovali přednosti testovaných kol. Mapou se začali cyklisté řídit až v Solopyscích. Přes Mořinu, Velkou Ameriku, Mexiko a Malou Ameriku pak dorazili na Karlštejn, kde příjemně poseděli v Hospodě pod Dračí Skálou. Po doplnění energie a sil se cyklisté vydali podél řeky Berounky zpět do Radotína. Celková suma – 47,5km.

Související články

Kam, Proč, Za kolik. LIVIGNO ITALY

Od konání světového šampionátu v XC se v Livignu začala velmi rozvíjet podpora cyklistiky. K tradiční silniční, které se mezi alpskými průsmyky dařilo od pradávna se přidalo i horské kolo, zde nazývané Alpine MTB. Označení to je bez nadsázky. Bikování po trailech ve výškách nad 2000mnm vyžaduje kromě fyzické přípravy i dobrou fyzickou odolnost.

TESTOVACÍ VÍKENDY VE SKI A BIKE CENTRU RADOTÍN

Vážení přátelé cyklistiky a našeho obchodu,
rádi bychom Vás i letos pozvali na testovací víkendy, které Ski a Bike Centrum Radotín tradičně pořádá. Nabízíme Vám jedinečnou možnost vyzkoušet si ZDARMA některé z více než 80 špičkových testovacích kol - přijďte nás navštívit...

Gary Fisher Superfly 100 a HT 2010 - 29" XC Race

Superfly 100

Nový model v nabídce GF, Superfly 100 doplňuje nabídku o nekompromisní závodní XC full. Máme tak novou rodinu Superfly, která je zastoupená HT i fullem.
Superfly 100 v sobě spojuje celokarbonový rám se závodní G2 Geometrii upravenou pro 29“ kola, asymetrické...