Třetí Testovací Víkend Ski a Bike Centra Radotín

25.-27.6.2010 se konal třetí a poslední testovací víkend. K dispozici bylo více jak 80 testovacích kol z aktuálních kolekcí 2010 Specialized - Epic FSR, Stumpjumper FSR, 26" i 29", Enduro, Pitch, Demo Big Hit, dámské modely Safire, Era FSR a Myka FSR, TREK - Top Fuel, Trek Fuel EX, Remey. Scratch a Session, dámské modely Fuel EX WSD a GARY FISHER - HiFi 29", Rumblefish a Superfly 100 i HT. Milovníci úzkých plášťu si také přišli na své díky několika silničním modelům Specialized.

Součástí testvíkendu byla jako vždy i společná vyjížďka. Na poslední vyjížďku se z Radotína přes kopce po červené vydalo 8 odvážných, kteří při první příležitosti sjeli ze značených cest, aby na kamenitých trailech plných kořenů naplno otestovali přednosti testovaných kol. Mapou se začali cyklisté řídit až v Solopyscích. Přes Mořinu, Velkou Ameriku, Mexiko a Malou Ameriku pak dorazili na Karlštejn, kde příjemně poseděli v Hospodě pod Dračí Skálou. Po doplnění energie a sil se cyklisté vydali podél řeky Berounky zpět do Radotína. Celková suma – 47,5km.

Související články

Gary Fisher HiFi 2010 – 29“ XC full

HiFi 29“ představují kola pro nasazení na závodních tratí XC a maratonů. Oproti loňsku zde nalezneme pouze modely na 29“ kolech, byl zásadně změn systém zadního odpružení a link držící tlumič v rámu kola. HiFi 29“ tvoří cenově dostupnější alternativu ke kolu...