VIDEO – Druhý testovací víkend 2011

Po krátké testovací odmlce vyplněné vydařenou akcí „Týden s Cannondale“ přišel na řadu druhý letošní Testovací víkend a to v termínu 3.-5.6. ve Ski a Bike Centru Radotín.

Cyklističtí nadšenci a další dorazivší cyklisté si mohli opět vyzkoušet nové modely testovacích kol.  Celá flotila čítala něco málo přes šedesát strojů od silničních top modelů S-Works přes sjezdové speciály až k nejvíce obsazeným kategoriiím fullů se zdvihy 100 – 140mm od značek Specialized, Trek a Cannondale. Na všech testovacích kolech se v průběhu celého víkendu vystřídalo přes 120 bikerů a bikerek, kteří měli možnost si vyzkoušet nová kola v terénu, porovnat je a sdělit si své dojmy, v přátelské atmosféře a za pěkného počasí.


V sobotu krátce po 14:00 proběhla již tradiční vyjížďka s jezdci teamu, tentokrát po červené turistické značce směrem na Karlštejn a zpět.


Účastníci Testovacího víkendu opět hlasovali o „Nejlepší kolo Testovacího víkendu“. Vyplněných hlasovacích lístků se na konec sešla necelá stovka. V hodnocení kol se opět přihlíželo k následujícím parametrům: komfort, akcelerace, ovladatelnost, vedení směru, technické pasáže, výjezdy, sjezdy, brzdy a nezapomínalo se i na designový vzhled kola jako celku. Všechny řádně vyplněné anketní lístky navíc byly zařazeny do losování o hodnotné ceny a seznam výherů naleznete na konci tohoto článku.

První místo získal Epic FSR Comp 29er, závodní cross country celoodpružené kolo s 29“ koly a všemi známým "Brainem". Toto kolo tak potvrdilo své prvenství z minulého testovacího víkendu

Stříbrná pozice patří kolu Specialized Stumpjumper FSR Elite, toto kolo se oproti minulému tesovacímu víkednu posunulo o jednu příčku výše a je vidět, že se jedná o hodně vydařené univerzální kolo, které se stále těší velké oblibě.

Na třetí pozici se umístil   Epic FSR Elite na 26“. Toto umístění jen potvrzuje kvality tohoto chytrého XC speciálů.

Nepopulární čtvrté místo zbylo na Hi-Fi Pro, od minula další plusové body.

V segmentu dámských kol porazil vyšší z modelů Safire FSR Pro své levnější dvojče Myku FSR Elite.

Kromě MTB kol byla testovací kola zastoupena i silničnimi modely  Trek Madone 5.2,  S-Works Tarmac  SL3 a S-Works Roubaix SL3. U silničních kol vidět nárůst v jejich oblibě a oproti loňským testovacím akcím se tato kola těžší čím dál tím větší oblibě.

Všem cyklistům a příznivcům kteří nás navštívili o testovacím víkendu děkujeme za účast a těsíme se na Vás v budouncu na dalších testovacích akcích.Vylosovaní vyherci:
1.cena - Kupon na kompletní 3D BG Fit v ceně 3.900,- získává  LUDĚK HRDINA z Řevnic
2.cena - Kupon na nákup v našem obchodě v hodnotě 350,- získává VLADIMÍR NEKUDA z Ostravy
3.cena -  Kupon na nákup v našem obchodě v hodnotě 200,- získává MICHALA KUBOŠKOVÁ z Prahy


Vaše
Ski a Bike Centrum Radotín

Informace o našem celoročním Testcentru horských kol najdete na stránkách našeho TESTCENTRA.

Více informací o nových kolech naleznetea na KOLA 2011.

Informace o BG-FITU naleznete na stránkách našeho BG FIT STUDIA.

Štítky: 

Související články

TESTOVACÍ VÍKEND ve Ski a Bike Centru Radotín 2010

Využijte letošní třetí možnosti vyzkoušet si ZDARMA některé z více než 80 špičkových testovacích kol!  Přijďte na jednu z největších testovacích akcí v České republice a užijte si vyjížďku v bikovém ráji v okolí Karlštejna.

Vyzkoušet si budete moci nejnovější modely jízdních kol značek...

První testovací víkend 2012 - report

Letos připadla naše první testovací akce již na termín 6. - 8.4., tedy na velikonoční víkend. Díky brzkému termínu akce se nabízela možnost vyzkoušet nové modely hned na začátku cyklistické sezóny.  K vyzkoušení bylo připraveno téměř testovacích 60 kol od značek Specialized a Trek. Hojně byla...

PRVNÍ TESTOVACÍ VÍKEND 2009 - REPORT

O Velikonočním víkendu to z pohledu cyklisty v Radotíně nezvykle žilo. Jaro nám dopřálo nádherné počasí a potěšilo všechny, kdo se vypravili do zdejšího cyklistického ráje a rozhodli se zúčastnit tradičního Testovacího víkendu v...