Vyhlášení výsledků seriálu závodů Poštovní spořitelny

Seriál  závodů, složený z deseti maratónských klání, vyvrcholil v sobotu 15.11.08 v Letech u Prahy na Winter Trans Brdech. Po závodě následovalo slavnostní vyhlášení celkových vítězů celé série.

Barvy teamu Ski a Bike Centra Radotín letos v celém seriálu závodů nejlépe hájila teamová jezdkyně Jitka Kulhánková (Ski a Bike Centrum Radotín), která si v ženské kategorii po zásluze vybojovala skvělé druhé místo. První místo si v ženách vyjela Jana Kubáčová (Boulder Cafe) na třetím místě se umístila Kateřinou Mlynárová (Poštovní spořitelna Marin MTB Team).