Vyzkoušejte BG FIT program z Birell Cykloškoly Jardy Kulhavého

Specialized Body Geometry Fit je komplexní program přizpůsobení kola každému jezdci na míru. Využívá mnohaletých poznatků svého duchovního otce Andrewa Pruitta v oblasti sportovní medicíny. Ve Ski a Bike Centru Radotín se pyšníme vlastním BG FIT studiem a speciálně školeným a certifikovaným personálem.


V tomto videu Birell Cykloškoly Jardy Kulhavého se dozvíte základní informace o tom, jak BG FIT vypadá, k čemu je dobrý a proč by měl každý, kdo bere jízdu na kole vážně, zvážit podstoupení tohoto programu.


Více informací včetně možnosti objednání a ceníku se dozvíte na stránce BG-FIT.

Štítky: 

Související články

Ski a Bike Centrum Radotín v Cykloškole Jardy Kulhavého

Podívejte se na videa ze seriálu Cykloškola Jardy Kulhavého, kde se dozvíte základní věci o jízdě na kole, jeho přípravě, údržbě a dalších technické vychytávky, které jsou nepostradatelné pro začínající i zkušené bikery.

V prvním videu si řekneme, proč je důležité mít...

Specialized BG FIT Program

Specialized Body Geometry Fit je komplexní program přizpůsobení kola každému jezdci na míru. Využívá mnohaletých poznatků svého duchovního otce Andrewa Pruitta v oblasti sportovní medicíny. Ten se více než třicet let staral o zranění způsobená špatným posedem na kole a zároveň se intenzivně...

Dámská jízda 2011 - vyhrazeno pro ženy

Ski a Bike Centrum Radotín zve všechny ženy - příznivkyně cyklistiky – na příjemnou vyjížďku do cyklistického ráje v překrásném okolí řeky Berounky a Karlštejna. Připraveny jsou dvě trasy, jedna nenáročná, druhá pro zkušenější jezdkyně. Trasou vás provedou nadšené cyklistky z...