Vyzkoušejte BG FIT program z Birell Cykloškoly Jardy Kulhavého

Specialized Body Geometry Fit je komplexní program přizpůsobení kola každému jezdci na míru. Využívá mnohaletých poznatků svého duchovního otce Andrewa Pruitta v oblasti sportovní medicíny. Ve Ski a Bike Centru Radotín se pyšníme vlastním BG FIT studiem a speciálně školeným a certifikovaným personálem.


V tomto videu Birell Cykloškoly Jardy Kulhavého se dozvíte základní informace o tom, jak BG FIT vypadá, k čemu je dobrý a proč by měl každý, kdo bere jízdu na kole vážně, zvážit podstoupení tohoto programu.


Více informací včetně možnosti objednání a ceníku se dozvíte na stránce BG-FIT.

Štítky: 

Související články

Ski a Bike Centrum Radotín v Cykloškole Jardy Kulhavého

Podívejte se na videa ze seriálu Cykloškola Jardy Kulhavého, kde se dozvíte základní věci o jízdě na kole, jeho přípravě, údržbě a dalších technické vychytávky, které jsou nepostradatelné pro začínající i zkušené bikery.

V prvním videu si řekneme, proč je důležité mít...

Dámská jízda 2011 - vyhrazeno pro ženy

Ski a Bike Centrum Radotín zve všechny ženy - příznivkyně cyklistiky – na příjemnou vyjížďku do cyklistického ráje v překrásném okolí řeky Berounky a Karlštejna. Připraveny jsou dvě trasy, jedna nenáročná, druhá pro zkušenější jezdkyně. Trasou vás provedou nadšené cyklistky z...

První Dámská jízda Ski a Bike Centra Radotín

V neděli 13.6.2010 se pražský Radotín stal pomyslným startem a cílem historicky první Dámské jízdy pořádané pod záštitou Ski a Bike Centra Radotín.

Chvíli po poledni se před sídlem společnosti sešel hojný počet zájemkyň o společnou projížďku. Na sportuchtivé účastnice čekal na uvítání...